Pečeme spolu

Kdo projekt připravuje?
^

KDO REVITALIZACI AREÁLU PŘIPRAVUJE?

Revitalizaci areálu bývalých pekáren Odkolek i areálu bývalého Freyova cukrovaru ve Vysočanech připravuje společnost Metrostav Development. Pro zpracování návrhu revitalizace bylo vybráno architektonické studio City Work Architects.

Developerská společnost Metrostav Development a.s., vedená generálním ředitelem Ondřejem Buršíkem, zastřešuje developerské aktivity Skupiny Metrostav. Za dobu své existence společnost dokončila a úspěšně předala do užívání více než 2 500 bytů v desítce projektů a řadu administrativních budov. Filosofií společnosti je otevřenost, profesionalita, komplexnost a zodpovědnost k městu.

City Work Architects jsou české architektonické studio, které navrhuje rezidenční architekturu od rodinných domů po bytové domy, ve svém portfoliu ale mají i komerční projekty. Z realizací je možné zmínit například bytový dům na Kavčích horách, Vzdělávací centrum Na Karmeli v Mladé Boleslavi nebo konverzi továrních budov Baťova Institutu ve Zlíně. Hlavním architektem revitalizace areálu vysočanských pekáren je Juraj Sonlajtner.